4. Kısadan Hisse Kısa Film Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Genç Öncüler / Faaliyetler 9 Nisan 2019 0 Yorum

Genç Öncüler 4. Kısadan Hisse Kısa Film Yarışması, 7 Nisan 2019’da, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde, ödül törenini gerçekleştirdi. “Birlikte Yaşama Kültürü” teması çerçevesinde filmlerini çeken ve ödüle layık görülen yönetmenlere ödülleri takdim edildi. Yarışmada mansiyon ödüllerini Ercan Selim Öngöz, Maske filmiyle; Belkıs Bayrak, Apartman filmiyle; Hakan Sümer, Yirmiiki filmiyle; Tufan Şimşekcan ve Ozan Siyah, Leke filmiyle; Ozan Takış, Fotoğraf filmiyle kazanan isimler oldu.

Krampon filmiyle Abdullah Şahin Genç Öncüler Özel Ödülü’nün, Lisan filmiyle Nurullah Özdemir Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Birincilik ödülünü Misafir adlı filmiyle Orhan Dede, ikincilik ödülünü Küllerinden Güle Dön adlı filmiyle Onur Kök, üçüncülük ödülünü ise Gümüş adlı filmiyle Deniz Telek aldı.

Destekleriyle yanımızda olan Kültür ve Turizm Bakanlığına, Milli Eğitim Müdürlüğüne, Yazarlar Birliği İstanbul Şubesine, SEKAM’a ve bu gecede bizimle birlikte olan Hasan Kaçan, Nazif Tunç, Mehmet Usta, Sinan Sertel, İhsan Kabil, Halil Kardaş ve tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

 
Okunma : 1424

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış...

Bir Yorum Ekle

Gönder