Minik kardeşlerimiz bir çok çeşit uçak, helikopter, yaralı taşıma aracı, asker elbisesi gibi taşıt ve askeri malzemeleri yerinde gördüler.

 Kardeşlerimizin merakla gözlerle etrafı izlemelerini biz tebessüm ederek izledik. :)

Uzun lafın kısası Salıncak olarak fena bir müze gezisi yaptık, dehşetti gerçekten. Düşünsenize; ilkokul veya ortaokula gidiyorsunuz ve helikopterinden planetine uçaktan bombaya mermilerden Osmanlı zamanından kalma sancak ve bayraklara herşeyi yerinde görüyorsunuz. Çoğuna ellerinizle temas edip hissedebiliyorsunuz. Yerinde gözlemin tadını çıkartırken, eğlence ve ciddiyeti harmanlamış oluyorsunuz.

Tek cümle ile: 10 Numara 5 Yıldız bir müze gezisi.

 

Uçak ne demek bilirmisiniz diye sormak gerekiyor belki de. İşin ilginci bir erkek çocuğunun en çok ilgilendiği veya farklı bir deyişle en çok oynadığı oyuncak çeşitlerinden olmasına rağmen bir uçak maketini veya gerçek bir uçağı yerinde görmek gözlemlemek görüntülemek yorumlamak çok başka bir şey. Ufff ne ala bir durum. İşte bu durumu küçük kardeşlerimizle birlikte yaşadık elhamdülillah. Salıncak olarak aslında bizde bu geziler normal ama bizim heyecanımız küçük kardeşlerimizin kendilerine uygun bir şekilde müze gezisi yapmaları. Gördük ki küçük kardeşlerimiz bu geziden ciddi manada zevk aldılar ve bir yandan da tecrübe edindiler. Ve ağabeylerini bir dahaki gezinin ne zaman olacağı ile ilgili sıkıştırdılar.

 

Etkinlik ve vezilerimizden haberdar olmak için

0 538 338 52 47 nolu telefon ile iletişim kurabilirsiniz

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış...

Bir Yorum Ekle

Gönder