Salıncak Çocuk Degisi' nin 70. Sayısı "Nasihatler Rehberlik Eder" Manşetiyle Çıktı

Salıncak Dergi Arşivi 19 Aralık 2019 0 Yorum

Merhaba Salıncak’ın güzel çocukları.

Sonbahar mevsimi yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladı. Havanın soğumasıyla beraber yağmurlar yağacak, parklarda, bahçelerde,  yol kenarındaki ağaçlarda, yeşilden çok sarıyı göreceğiz artık. Tam tefekkür etmelik havalar değil mi?

Bu aylada büyüklerimizden ise sık sık şu nasihatleri duyacağız: Aman sıkı giyin üşüme! Soğuk içecekler içme! Kendine dikkat et! Biz Salıncak okurları da “büyüklerimiz böyle diyorsa vardır bir bildikleri” deyip sıkı giyineceğiz, onların nasihatlerini dinleyeceğiz değil mi? 

Senin Dergin; Salıncak ’da“Nasihatler Rehberlik Eder”  diyerek yeni sayısı için kolları sıvadı. Fincan Nine, yine tam konumuza göre bir hikaye anlatıyor bu sayımızda. Adap sayfası ise dinleme adabından uzun uzun bahsediyor. Bu kadar değil tabii ki, eğlence sayfaları ile çok eğleneceğiniz, hemşehrim sayfası ile gezmek istediğiniz şehirlere yenisini ekleyeceğiniz, dil sayfası ile yeni kelimeler öğreneceğiniz, sanat sayfası ile Kalemişi sanatını öğrenirken müze sayfası ile ilk fırsatta Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müzesi Kütüphanesi’ni görmek isteyeceğiniz  eğlenceli mi eğlenceli bir Salıncak daha sizi bekliyor. Keyifli okumalar.


Okunma : 512

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış...

Bir Yorum Ekle

Gönder


Yukarı Fırla!