Liseli ÖNCÜ GENÇLER Adalar’da!

Liseli ÖNCÜ GENÇLER Adalar’da!

Etkinlikler May 04, 2016 0 Yorum

Genç Öncüler Gençlik Hareketi olarak Lise Erkek Komisyonumuz bu sene haftalık değerler eğitimin yanında gençlerle daha verimli bir ilişki kurmak ve samimiyetlerimizi pekiştirmek adına sosyal aktivitelerine devam ediyor.

Fatih, Başakşehir ve Kağıthane bölgelerimizde devam eden haftalık sohbetlerimizi idrak edip akşam bölgelerde gençlerle mini bir kalma programı icra ettik.

IMG_0494

Abilerle akşam çay muhabbetinin yeri ayrıdır. Bu ayrıcalığı bilen gençler sorularıyla dolu dolu muhabbete vesile oldular. Cemaatle namaz kılmanın faziletini vakfımızda yakalamak yerine bölgeye yakın olan camilerde kılmanın cami genç atmosferini her daim diri tutmanın bereketini üzerimizde hissettik. Allah Kabul etsin.

Şehrin hengâmesinden, teknolojinin tuzaklarından, sınav streslerinden kaçıp; denizin, doğanın ve yeşilliğin havasını doyasıya teneffüs eden gençler hallerinden pek memnundu.

Yokuş yukarı pedala basmanın zorluğunu bilen gençler, o yokuşu inmenin zevkini düşünerek dağ tepe demeden güçlerine güç kattılar. Bu arada geride kalanlar olmadı değil, onlara da tebessüm etmeden olmazdı. En nihayetin de bisiklete binmenin de bir raconu vardı.

Hâsılı, zirveye ulaşanlar da oldu sahil de turlayanlar da bizi mutlu eden durum ise, herkesin mutlu olmasıydı.

IMG_0515

“Öncü Kur’an Neslinin” inşası için çağın ruhunu yakalamayı ve daha nice yeni etkinliklerle yolumuza devam edeceğimizi hatırlatır. Bir başka etkinlikte görüşmek duasıyla selam ederiz. 
Gayret bizden, tevfik Allah’tandır

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış...

Bir Yorum Ekle

Gönder