casino maxi

Ortaokul Faaliyetleri

11 Nisan salı günü Kağıthane Şehit Ramazan Meşe İmam Hatip Ortaokulu’ndaki kardeşlerimizle kısa film ve sosyal deney okumaları seminerini başlattık. İlk seminerimizi sosyal medyanın güvensizliği hakkında bir sosyal deney izleyip konu hakkında kardeşlerimizle muhabbet ederek gerçekleştirdik. Sosyal medyada yazdığımız, paylaştığımız her şeyin bizi temsil ettiğini, yerinde kullanmazsak vaktin boşa harcandığını ve birçok harama düşme tehlikesini de beraberinde getirdiğini ve sosyal medyadan edindiğimiz bir bilginin kaynağının güvenirliğini araştırmamız gerektiğini konuştuk. Hem kardeşlerimizin hem de bizim motive olmamız için Nouman Ali Khan’ın ‘İnsanları Yargılamayın’ videosunu izleyerek programı bitirdik.

Salıncak’ın güzel üyesi, merhaba.

Salıncak yine dopdolu yine çok güzel ve sana kavuşacağı günü bekliyor. Çünkü seninle paylaşmak istediği çok şey var. İlk paylaşmak istediği şey ‘Sana Tebessüm Hediye Aldım’ hikayesi. Eminim hikayeyi okuduktan sonra, gülümseme bir müddet yüzünden eksik olmayacak.

Sonra Fatih’te bulunan Mihrimah Sultan Camii’nin nasıl inşa edildiğini, camide 161 tane pencere olmasının sebebini ve caminin diğer güzelliklerini seninle paylaşacak.

Bu kadar değil tabii ki.Paylaşmanın ve yardımlaşmanın ne demek olduğunu, neden paylaşmamız gerektiğini ve yardımlaşmanın bizi nasıl mutlu ettiğini de sana anlatmak istiyor.

İlginç bilgilerde çok ilginç, yemek sayfasında çok lezzetli ve deney sayfalarında acayip deneyler de seni bekliyor. Haydi, hemen dergiyi eline al ve okumaya başla. J

Etkinliklerimizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/salincakcocuk/