casino maxi

İlkokul Faaliyetleri

Hepinize koccaman bir merhabaaa

Şuan elinde tuttuğun dergiyi okuduktan sonra bilgisayar, tablet ya da telefonu bırakıp sokağa, parka, cami bahçesine koşmak isteyeceğinden eminim. Çünkü, Salıncak bu sayısında senin için çok güzel bir konuya değindi. Futbol, voleybol, sek sek, ip atlama, yakar top, saklambaç, bisiklet, isim-şehir, bom, deve cüce ve çok daha fazlası. Hepsi sokakta oynamayı en çok sevdiğimiz oyunlardan. Ama onların hayatımızdaki yeri biraz değişti sanki. İnternette video izlemek, savaş oyunları oynamak artık dahamı eğlenceli? Bence değil.

Ama merak etme. Biz, belki unuttuğun belki de hiç bilmediğin bu oyunları sana hatırlatacağız, öğreteceğiz. Sadece bu oyunları da değil , üç ayların ne demek olduğunu, bu ayları nasıl geçirmemiz gerektiğini, ahtapotlarla ilgili daha önce hiç bilmediğin şeyleri, bazı yaz meyvelerini ve faydalarını, Firuz Ağa Camii’ni ve en eğlencelisi de uçurtma yapımını öğreteceğiz. Keyifli okumalar J

Etkinliklerimizi sosyal medya hesabımızdan takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/salincakcocuk/

Salıncak Çocuk Kulübü’nde bir kapanışı daha gerçekleştirdik.

Şehzadebaşı Camii’nde gerçekleştirdiğimiz pikniğe katılan kız kardeşlerimiz ile sene içinde devam eden derslerin kapanışını yaptık. Caminin bahçesinde kahvaltı yaptıktan sonra birbirinden eğlenceli oyunlar oynadık. Yaz okulunda tekrar bir araya geleceğimizi öğrenen kardeşlerimizin mutluluğundan anladık ki, hamd olsun dönem içindeki faaliyetlerimiz sayesinde Rabbimiz kalplerimizi birbirine yakınlaştırmış.

Salıncak’ın güzel üyesi, merhaba.

Salıncak yine dopdolu yine çok güzel ve sana kavuşacağı günü bekliyor. Çünkü seninle paylaşmak istediği çok şey var. İlk paylaşmak istediği şey ‘Sana Tebessüm Hediye Aldım’ hikayesi. Eminim hikayeyi okuduktan sonra, gülümseme bir müddet yüzünden eksik olmayacak.

Sonra Fatih’te bulunan Mihrimah Sultan Camii’nin nasıl inşa edildiğini, camide 161 tane pencere olmasının sebebini ve caminin diğer güzelliklerini seninle paylaşacak.

Bu kadar değil tabii ki.Paylaşmanın ve yardımlaşmanın ne demek olduğunu, neden paylaşmamız gerektiğini ve yardımlaşmanın bizi nasıl mutlu ettiğini de sana anlatmak istiyor.

İlginç bilgilerde çok ilginç, yemek sayfasında çok lezzetli ve deney sayfalarında acayip deneyler de seni bekliyor. Haydi, hemen dergiyi eline al ve okumaya başla. J

Etkinliklerimizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/salincakcocuk/