İlkokul Faaliyetleri

İlkokul Faaliyetleri

Salıncak Çocuk Kulübü’nde bir kapanışı daha gerçekleştirdik.

Şehzadebaşı Camii’nde gerçekleştirdiğimiz pikniğe katılan kız kardeşlerimiz ile sene içinde devam eden derslerin kapanışını yaptık. Caminin bahçesinde kahvaltı yaptıktan sonra birbirinden eğlenceli oyunlar oynadık. Yaz okulunda tekrar bir araya geleceğimizi öğrenen kardeşlerimizin mutluluğundan anladık ki, hamd olsun dönem içindeki faaliyetlerimiz sayesinde Rabbimiz kalplerimizi birbirine yakınlaştırmış.

Salıncak’ın güzel üyesi, merhaba.

Salıncak yine dopdolu yine çok güzel ve sana kavuşacağı günü bekliyor. Çünkü seninle paylaşmak istediği çok şey var. İlk paylaşmak istediği şey ‘Sana Tebessüm Hediye Aldım’ hikayesi. Eminim hikayeyi okuduktan sonra, gülümseme bir müddet yüzünden eksik olmayacak.

Sonra Fatih’te bulunan Mihrimah Sultan Camii’nin nasıl inşa edildiğini, camide 161 tane pencere olmasının sebebini ve caminin diğer güzelliklerini seninle paylaşacak.

Bu kadar değil tabii ki.Paylaşmanın ve yardımlaşmanın ne demek olduğunu, neden paylaşmamız gerektiğini ve yardımlaşmanın bizi nasıl mutlu ettiğini de sana anlatmak istiyor.

İlginç bilgilerde çok ilginç, yemek sayfasında çok lezzetli ve deney sayfalarında acayip deneyler de seni bekliyor. Haydi, hemen dergiyi eline al ve okumaya başla. J

Etkinliklerimizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/salincakcocuk/