KAPANIŞ ŞENLİĞİMİZ GERÇEKLEŞTİ!

Ortaokul Faaliyetleri Salıncak 23 Mayıs 2017 0 Yorum

Salıncak Çocuk Kulübü olarak mutlu, eğlenceli ve sürpriz hediyeli bir kapanış programını daha geride bıraktık.  

“Üç Bölge Tek Heyecan”

 Başakşehir, Fatih ve Kağıthane ilçelerimizde aynı gün aynı saatte kapanışlarımızı gerçekleştirdik. Sene boyu yaptığımız haftalık değerler eğitimi programımızı ve Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesinin finalini bir arada yapmak kapanış şenliğimizi daha da heyecanlı kıldı.

Günler öncesinden başlattığımız hazırlıklar ve hediyelerin hazırlanması çocuklarımızın günler öncesinden arayıp kesin var mı, iptal olmadı değil mi? diye sormaları bizlerin heyecanını zirveye taşıdı. Bu heyecan ile beklenen gün geldi çattı.

Programda neler mi yaptık?

 Öncelikle bu sene bölgelerimizde başlattığımız Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi final programını gerçekleştirdik. Toplam ödülümüz 1.200 TL olarak belirlenmişti. Birincilerimize para ödülümüz ve yarıştıkları daldaki oyunlarımız (Mangala, Reverse, Dokuz Taş, Koridor)  takdim edildi. Fotoğraf çekiminin ardından yarışmalara geçildi.

 Kaşık ile Yumurta Taşıma, Çuval Yarışması, Sandalye Kapmaca ve Ok Atma oyunu ile yarışmalarımız son buldu.

Katılan kardeşlerimize geleneksel mangala oyunu seti, Salıncak Dergisi ve Kâğıt Helva ikram olarak verildi ve bu güzel anı arşivlere taşımak üzere hatıra fotoğrafı çekilerek güzel bir günü daha geride bırakmış olduk.  

Bizler erdik muradımıza sizleri de bekleriz bir dahaki programımıza  J

 

Fotoğrafların tümü için tıklayın.

 

Yorumlar

    Henüz yorum yapılmamış...

Bir Yorum Ekle

Gönder